Balans, balans, balans - czy da się go osiągnąć w Gothicu 1?
· 5 min aby przeczytać
Myślę, że praktycznie każdy z was grał w oryginalnego Gothica 1, a teraz w sumie i Remake, a duża część z was grała w Mroczne Tajemnice 2.02, i wniosek jaki możemy sobie postawić jest taki: balans w nich nie istnieje. W tym wpisie opowiadam o tym, jak próbujemy to zmienić w wersji 2.5 i co nas czeka w nadchodzącej aktualizacji 2.5.2.